Sześciolatek - zabawy rozwijające na Wiosnę

To świetna pora do zabaw na świeżym powietrzu. Muszę przyznać, że jako rodzic zdecydowanie polecam tego typu zabawy, a to chociażby ze względów technicznych- mam mniejszy bałagan do sprzątania.

czytaj więcej...

Sześciolatek - zabawy rozwijające na Jesień

Jesień sprzyja przesiadywani w domu, więc drogi rodzicu od ciebie zależy czy ten czas zostanie dobrze spożytkowany.

czytaj więcej...

Przedszkolaki - zabawy rozwijające na Zimę

W ogródku wylądował robot, który przybył na Ziemię z bardzo dalekiej planety… Oczywiście chodzi nam o bałwana stojącego na podwórku, którego możemy przerobić na stwora z innej planety!

czytaj więcej...

Przedszkolak - zabawy rozwijające na Wiosnę

Bycie mamą cztero lub pięciolatka skłania nas również do ciągłego rozwijania się. Maluchy potrafią być bardzo zaskakujące, pomysłowe i co ważne twórcze. Choć ta twórczość nie zawsze jest dla nas pocieszającym objawieniem…...

czytaj więcej...

Przedszkolak - zabawy rozwijające na Lato

To dobra pora na wycieczki do lasu. Można tam spotkać jagody, grzyby, maliny, poziomki, jeżyny. Taki spacer wspaniale wspomaga tężyznę fizyczną i pomaga w utrwalaniu kolorów.

czytaj więcej...

Sześciolatki - zabawy rozwijające na Lato

Kiedy za oknem świeci słońce aż się chce wyjść na dwór. Dlatego lato jest świetnym momentem do zabawy w ogrodzie, na łące czy placu zabaw. Sprzyjająca pogoda i dobra zabawa gwarantowana.

czytaj więcej...

Przedszkolak - zabawy rozwijające na Jesień

To piękny czas na spacery, pod warunkiem że nie pada. Dlatego wycieczka do parku po dary w postaci różnych listków to fajny pomysł.

czytaj więcej...

„Młodzież chce pracować”

Wakacyjna praca jest coraz bardziej popularna wśród polskich nastolatków. Do pracy garnie się już co dziesiąty uczeń podstawówki, co piąty gimnazjalista i niemal co drugi uczeń szkoły ponadgimnazjalnej.

czytaj więcej...Informacja o dotacji

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki - Inwestujemy w waszą przyszłość.