Rozwój dziecka - lista artykułów

Zakładane rezultaty.

Rozwijanie inteligencji emocjonalnej i umiejętności społecznych poszerza wiedzę Twojego dziecka z tego zakresu. Jeśli twoje dziecko nie miało dotychczas rozwijanych ww. umiejętności, możesz to rozpocząć w każdej...

czytaj więcej...

Dlaczego warto rozwijać inteligencję emocjonalną i umiejętności społeczne?

Emocjonalność i umiejętności społeczne są umiejętnościami, które kształtują się przez całe życie, najsilniej do 21 roku życia. Ten wiek umownie uznaje się za wiek osiągnięcia pewnego poziomu dojrzałości...

czytaj więcej...

Specyfika grupy wiekowej.

 

Twój mały przedszkolak z każdy rokiem zmienia się w młodego, mądrego człowieka. Posiada już różnorakie kompetencje, które nabył dotychczas.

czytaj więcej...

Przedszkolaki – Rozwijamy inteligencję emocjonalną i umiejętności społeczne poza domem.

Umiejętności społeczne i inteligencję emocjonalną możemy i powinniśmy rozwijać w różnych sytuacjach. Poniżej podpowiadamy jak to robić.

czytaj więcej...

Przedszkolaki – Rozwijamy inteligencję emocjonalną i umiejętności społeczne w domu.

Zadania przedstawione poniżej podzielone zostały na różne bloki, rozwijające konkretne umiejętności Twojego małego przedszkolaka.

czytaj więcej...

Przedszkolaki - pomoce edukacyjne i zabawki.

Dzieci w wieku 4-5 lat bardzo chętnie uczestniczą w zabawach sytuacyjnych, w których mogą przybierać różnorodne role i przećwiczyć sytuacje z życia.

czytaj więcej...

Przedszkolaki - na co zwracamy szczególną uwagę?Dzieci w wieku 4-5 lat mają już możliwość pełnego funkcjonowania w społeczeństwie. W większości są już gotowe do wejścia do grup przedszkolnych i uczestnictwa w pełnym wymiarze godzin w zaję

Dzieci w wieku 4-5 lat mają już możliwość pełnego funkcjonowania w społeczeństwie. W większości są już gotowe do wejścia do grup przedszkolnych i uczestnictwa w pełnym wymiarze godzin w zajęciach.

czytaj więcej...

Przedszkolaki – Jak dbać o ich rozwój?.

Poniżej przedstawiam Wam, Rodzice, kilka zasad i wskazówek, które pomogą Wam w rozwijaniu umiejętności społecznych i emocjonalnych Waszych pociech.

czytaj więcej...Informacja o dotacji

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki - Inwestujemy w waszą przyszłość.