Urodziny – a może tak zatrudnić profesjonalistów

Twoje dziecko za kilka dni ma urodziny a Ty nie wiesz jak je zorganizować ? W dodatku nie masz na to czasu ale brzdąc wierci Ci dziurę w brzuchu wyliczając kogo jeszcze chce zaprosić!

I ta chmara dzieciaków latająca po całym mieszkaniu. Jak się nimi zająć? Jeśli ogarnia nas przerażenie z myślą o urodzinach naszego dziecka najłatwiej skorzystać pomocy profesjonalisty czyli firmy, która zajmuję się organizowaniem urodzin dla dzieci. Obecnie na rynku jest ich całkiem sporo. Niektóre z nich mają nawet własną salkę, co zwalnia nas całkowicie z wszelkich przygotowań.  Nie musimy sprzątać, gotować, ani martwić gdzie pomieścimy całą grupę gości Waszego dziecka. Zerkając w ich ofertę możemy wybrać zabawę w piratów, detektywów, księżniczki, w Indian, wróżki, lub coś związanego z konkretną bajką dla dzieci jak „Kubuś Puchatek”,  „Walli-e”. Możemy zaprosić także iluzjonistę, clowna, uroczego psa czy cyrkowców. Doświadczeni animatorzy rekrutowani z pośród nauczycieli i pedagogów pracujących z dziećmi na co dzień zorganizują nam zabawę w domu lub w  wynajętej sali. Zajmą się dekoracją, zapewnią odpowiednie pomoce i zapełnią dzieciakom czas różnymi atrakcjami.

Tyle o zaletach a co z wadami takich urodzin? Hm! Niewątpliwie cena jaką przyjdzie Ci płacić za taką atrakcję jest bardzo wysoka. W zależności od atrakcji, miejsca i miasta wacha się ona od 150 do 900 zł.  Ponadto w niektórych salach urodzinowych przyjęcia urodzinowe przypominają produkt niczym jedzenie typu „fastfood”. Urodziny trwają 2h a później w przeciągu 15 minut musisz opuścić wraz ze swoimi gośćmi sale. Program zaczyna się punktualnie nie zważając na to czy wszyscy dotarli czy nie a dzieci muszą przynieść ze sobą kapcie (czasami na białej podeszwie). Dlatego zanim zdecydujesz się na taką opcję dokładnie zapoznaj się z regulaminem żebyś później nie był rozczarowany.

Jak zorganizować profesjonalne urodziny:

  • zastanów się nad motywem przewodnim takich urodzin, Twoje dziecko uwielbia bawić się w piratów czy raczej coś nowoczesnego typu „Shrek”;
  • rozważ czy chcesz by urodziny odbyły się w domu czy w sali urodzinowej;
  • poszukaj firmę, która ma w swojej ofercie taki program;
  • zorientuj się w cenach i regulaminie;
  • ważne jest to czy płaci się za dziecko czy za godziny oraz ilu animatorów będzie obsługiwało Waszą imprez;
  • jeśli w skład kosztów wchodzi również poczęstunek zapytaj się co to dokładnie będzie;
  • możesz zapytać ulubioną Panią Twojego dziecka czy zechciała by poprowadzić takie urodziny w Waszym domu, ona zna grupę i będzie potrafiła podejść indywidualnie do takiego przyjęcia i zebranych gości.

Autor: Magdalena Wolnik-Szynkielewska, pedagogTrwa wysyłanie Twojej oceny...
Jeszcze nie ocenione. Bądź pierwszym który oceni ten wpis!
Kliknij pasek ocen aby ocenić wpis.Informacja o dotacji

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki - Inwestujemy w waszą przyszłość.